Nasza działalność

Pracodawcy szukają osób z konkretnymi umiejętnościami; taka jest przyszłość. My wiemy o niej od 1998 roku – właśnie wtedy powstała nasza pierwsza placówka – Centrum Nauki i Biznesu Żak w Łodzi. Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną.

W ponad 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni, tworzą zgrany, profesjonalny i oddany uczniom zespół.

r

Ważny punkt w programie

Szkoły Żak zajmują ważne miejsce w polskiej strukturze edukacyjnej.

q

Ponad 30 atrakcyjnych kierunków

Dla osób, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum, niezależnie od tego czy zdały maturę, czy nie, jako alternatywę dla studiów wyższych proponujemy ponad 30 atrakcyjnych kierunków nauczania w Szkołach Policealnych Żak.

m

Bez egzaminów

Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych mogą zapisać się do Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Żak bez egzaminów wstępnych. Po nim mogą zdać maturę i/lub zapisać się na dowolny kierunek w naszych Szkołach Policealnych.

Oferta, która budzi zaufanie

Naszemu programowi zaufało już ponad pół miliona słuchaczy. Każdego roku, kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy korzysta z bardzo urozmaiconej, bogatej i dostosowanej do potrzeb rynku pracy oferty programowej. Do wyboru mają kształcenie jednoroczne i dwuletnie szkoły policealne, szkoły medyczne, liceum dla dorosłych, szkolenia oraz kursy.

To różnorodność, którą cenimy najbardziej, bo wiemy, że dzięki niej każdy nasz słuchacz znajdzie specjalizację odpowiednią do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.

Jedna pasja, wiele powodów

Największy odsetek naszych słuchaczy stanowią osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, ale nie brakuje u nas osób w każdym wieku. Zaufali nam starsi i młodsi, studenci i licealiści, panie i panowie, ludzie z doświadczeniem zawodowym i ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca. Wszyscy są indywidualnościami i mają własny przepis na życie. To co ich łączy to pasja i chęć zdobycia konkretnych umiejętności. W naszych szkołach cenią oni:

  • Zapisy bez świadectwa maturalnego
  • Liczną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną
  • Brak opłaty wpisowej
  • Ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
  • Brak egzaminów wstępnych
  • Ponad 80 oddziałów w całej Polsce
  • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS
  • Ponad 30 atrakcyjnych kierunków, płatnych i bezpłatnych
  • Praktyczne wykłady i warsztaty doskonalące umiejętności, których wymagają pracodawcy
  • Uprawnienia szkół publicznych na kierunkach 2-letnich, czyli: brak opłat za czesne, legitymacje uprawniające do zniżek, świadectwo ukończenia szkoły na druku według wzoru MEN, egzamin zewnętrzny po zakończeniu nauki
t

Docenieni przez specjalistów

Nasza działalność została też doceniona przez specjalistów z branży. Od początku naszej działalności zdobyliśmy liczne nagrody i nominacje, m.in.: Lider Nowych Technologii, Najwyższa Jakość Quality International, Firma dla Ludzi, Medal Europejski za: ogólnopolską sieć szkół policealnych, organizację kursów i szkoleń, kursy kosmetyczne, kursy dla opiekunów w żłobku.

a

Zawsze blisko

Prowadzimy szkoły w 81 miastach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Lokalizujemy nasze placówki tak, aby dać możliwość dotarcia do szkoły osobom z każdego regionu kraju.

n

Dołącz do Żaków!

Wystarczy kilkanaście sekund, żeby dołączyć do naszych słuchaczy – wypełnij formularz rejestracji on-line i zacznij zdobywać wykształcenie w szkołach Żak.

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00