HARMONOGRAMY ZJAZDÓW - WIOSNA 2024

pierwszy zjazd 10-11 LUTY - Szkoła Policealna i Liceum

11.1.2024

Poniżej znajdują się NOWE harmonogramy zjazdów na semestr wiosenny w roku szkolnym 2023/2024.

*uprzejmie informujemy, że n/w daty mogą ulec przesunięciu lub zmianie ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły. W takim przypadku zostanie Państwu przekazana stosowna informacja.

Bardzo proszę uczniów szkoły policealnej (wszystkich kierunków) o uważne sprawdzenie harmonogramu.

Część 1. harmonogramu szkoły policealnej dotyczy semestrów: Administracja (sem. 1,2), BHP (sem. 1), Kosmetyka (sem. 1, 4), Archiwista (sem. 1,2), Florysta (sem. 1), Opiekunka środowiskowa (wszystkie semestry), Opiekun osoby starszej (sem. 3,4), Asystent osoby niepełnosprawnej (sem. 1), Opiekun w DPS (sem. 1), Technik sterylizacji (sem. 1)

Część 2. harmonogramu szkoły policealnej dotyczy semestrów: Administracja (sem. 3,4), BHP (sem. 2,3), Kosmetyka (sem. 2,3), Florysta (sem. 2), Archiwista (sem. 3, 4), Opiekun osoby starszej (sem. 3), Technik sterylizacji (sem. 2), Asystent osoby niepełnosprawnej (sem. 2)

Harmonogram zjazdów dla Technika Masażysty, Opiekuna Medycznego i Terapeuty Zajęciowego.

Harmonogram zjazdów kierunków Kursowych Jednorocznych.