Plan zajęć

2.12.2020

Szczegółowy plan zajęć znajduje się w plikach PDF na dole strony.

UWAGA!

Nastąpiła zmiana harmonogramu w grudniu!

Harmonogramy zajęć (weekendy w których odbywają się zajęcia ) dostępne są TUTAJ

Kierunki policealne - objaśnienie skrótów w planie zajęć:

DSA - Technik administracji

BHP - Technik BHP

DSK - Technik usług kosmetycznych

TAR - Technik Archiwista

DSR - Technik rachunkowości

DSI - Technik informatyki

FLOR - Florysta

OM - Opiekun medyczny

Każdy słuchacz jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania WEWNĘTRZNYCH PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA - plik do pobrania poniżej.

Na terenie całej szkoły obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osoby, które w powodów zdrowotnych nie mogą używać maseczki, zobowiązane są do stosowania specjalnych przyłbic.

Telefon kontaktowy do opiekuna zjazdu: 665 104 266

ZAJĘCIA STACJONARNE - odbywają się w salach i pracowniach wpisanych na planie

ZAJĘCIA ONLINE - należy skorzystać ze strefy słuchacza (każdy słuchacz musi mieć założone konto) - zakładka Materiały do nauki online - tam znajduje się link do zajęć online, które odbywają się w czasie rzeczywistym według planu zajęć

Uwaga słuchacze!

Plan zajęć należy ZAWSZE sprawdzać na stronie internetowej szkoły, w zakładce aktualności - na nim znajdują się szczegółowe informacje dotyczące formy i miejsca prowadzenia zajęć. Do strefy słuchacza logujemy się tylko przed rozpoczęciem konkretnych zajęć - zamieszczony tam plan może zawierać także konsultacje indywidualne, które nie odbywają się w formie online. Link do zajęć zawsze znajduje się przy zajęciach realizowanych jako konsultacje zbiorowe. Konsultacje indywidualne mogą zawierać materiały przesłane przez nauczyciela.

Zaliczenie podstaw przedsiębiorczości

Słuchacze, którzy zaliczyli podstawy przedsiębiorczości w szkole średniej/policealnej są zwolnieni z zaliczania owego przedmiotu zatem nie ma konieczności logowania się przez Państwa na te zajęcia.

Słuchacze, którzy muszą zaliczyć podstawy przedsiębiorczości proszeni są o przygotowanie się z wybranego tematu (spis poniżej - plik sem I podstawy przedsiębiorczości). Zaliczenie przedmiotu odbędzie się 05.12.2020r. - semestr 1, 06.12.2020 - semestr 2 - w formie ustnej.

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile