Kurs masażu antycellulitowego

Cena:

399 zł

Liczba godzin:

12 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje i nauczyć się wykonywania zabiegu masażu antycellulitowego to znalazłeś kurs dla siebie! Masaż antycellulitowy zyskuje wciąż na popularności – dlatego warto poznać dobre praktyki od najlepszych trenerów. Zabieg masażu antycellulitowego to manualna technika pracy z ciałem. Masaż bardzo dobrze ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę. Usprawnia krążenie całego organizmu, a także zmniejsza cellulit i rozstępy.

Kurs masażu antycellulitowego – dla kogo?

Nasz kurs podzieliliśmy na dwie części. Moduł teoretyczny, w trakcie którego poznasz podstawy anatomii oraz fizjologii. Dowiesz się czym jest cellulit i jakie są jego rodzaje. Poznasz zalety masażu, antycellulitowego, a nasi trenerzy opowiedzą Ci o przeciwwskazaniach i wskazaniach do zabiegu. Dowiesz się w jaki sposób twój masaż wpłynie na tkankę tłuszczową oraz jakie są zasady wykonywania masażu antycellulitowego. Oprócz tego dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy.

W trakcie części praktycznej wykonasz zabieg według instrukcji szkoleniowca. Masaż antycellulitowy obejmuje zarówno masaż tylnej, jak  i przedniej części ciała.

Co Ci da kurs w Żaku?

Efekty kształcenia:

  • Dowiesz się jak prawidłowo wykonać zabieg masażu antycellulitowego.

Program nauczania:

  • Część teoretyczna: podstawy anatomii i fizjologii, cellulit – definicja i rodzaje, zalety masażu, przeciwwskazania i wskazania do zabiegu, wpływ masażu na tkankę tłuszczową, zasady wykonywania masażu.

  • Przygotowanie stanowisk pracy oraz modelki do zabiegu

  • Część praktyczna: wykonywanie zabiegu według instrukcji szkoleniowca - masaż tylnej i przedniej części ciała

Wymagania

  • Pełnoletność

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V