Zarządzanie stresem - kurs ONLINE

Zadbaj o siebie!

Cena:

349 zł

Liczba godzin:

6 godzin

Tryb nauczania:

Online

Stres jest wszechobecny. Stresujemy się pracą, obowiązkami domowymi – milionem spraw, które trzeba zrobić na wczoraj. Stres nas paraliżuje. Ale da się nim zarządzać i efektywnie wykorzystać w działaniu! Tego jak podchodzić do zarządzania stresem dowiesz się w trakcie naszego szkolenia Zarządzanie stresem - dbaj o siebie ONLINE. Na kursie nauczysz się efektywniej rozpoznawać swoje emocje i wyrażać je w zdrowy, adekwatny sposób. Przejmij kontrolę i już dziś opanuj stres. Niech zostanie Twoim sprzymierzeńcem!

Zarządzanie stresem - dbaj o siebie ONLINE – dla kogo?

Szkolenie z zarządzania stresem jest dedykowane dla osób, które czują potrzebę zmiany. Nieważne, czy trapi Cię sytuacja w pracy, sytuacja rodzinna, czy masz problem z wystąpieniami publicznymi. Stres jako niszczący czynnik da się wyeliminować. Jeżeli chcesz zawalczyć ze stresem to znalazłeś szkolenie dla siebie!

Czego się nauczysz na szkoleniu z zarządzania stresem?

Dowiesz się jak rozpoznać u siebie pierwsze sygnały stresu i jak przejąć kontrolę nad sytuacją. Na szkoleniu nasz trener opowie o fizjologicznych i psychologicznych skutkach stresu. Dodatkiem będą ćwiczenia relaksacyjne, które wykonasz wspólnie z grupą. Dowiesz się także jak postępować w sytuacjach, kiedy potrzebujemy wyciszenia i natychmiastowej poprawy nastroju.

Na kursie zostaniesz zaangażowany w szereg dyskusji oraz zadań. Ich celem będzie wypracowanie większej wiedzy na temat swoich emocji, a także rozpoznanie sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami i komunikowania ich otoczeniu. Podczas osoby zainteresowane dzięki specjalnie wykonywanemu ćwiczeniu będą mogły poznać swój indywidualny styl radzenia sobie ze stresem i dostać wskazówki do pracy nad nim w przyszłości.

Twój trener Małgorzata Osowiecka

 Małgorzata Osowiecka, psycholożka, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i Warszawie. Kierowniczka grantu Narodowego Centrum Nauki Preludium „Wpływ kontaktu z poezją na twórcze myślenie”, zrealizowała grant Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Dynamika emocji w procesie twórczym”. Prowadzi projekt badawczy dotyczący pisania ekspresyjnego jako formy terapii wśród osób z doświadczeniem traumy czy chorujących przewlekle. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia m.in. z: psychometrii, statystyki, psychologii poznawczej, interwencji kryzysowej oraz emocji i motywacji. Ekspertka w Centrum Prasowym SWPS. Współpracuje m.in. z Polityką, Polskim Radiem, Newsweekiem czy Dziennikiem Gazetą Prawną.

Efekty kształcenia:

 • poznanie swojego indywidualnego styl radzenia sobie ze stresem;

 • umiejętność pracy nad stresem w przyszłości.

 Program nauczania:

 • organizacja pracy, cele warsztatu, zadanie „rozgrzewka”, dyskusja nt. „czym jest stres”, „jaka jest rola negatywnych emocji?”, „jak komunikować swoje emocje otoczeniu?”

 • definicje stresu, fizjologiczne i psychospołeczne skutki stresu, różnego typu stresory w teoriach psychologicznych i przykładach, ćwiczenia relaksacyjne, techniki szybkiego uspokajania się;

 • dyskusja o sposobach radzenia sobie w sytuacjach stresowych, prezentacja metod i technik regulacji emocji oraz radzenia sobie ze stresem;

 • ćwiczenia w sposobach i technikach radzenia sobie ze stresem, praca indywidualna;

 • ćwiczenia w sposobach i technikach radzenia sobie ze stresem, praca w zespołach;

 • diagnoza indywidualnego stylu radzenia sobie ze stresem, zalecenia do pracy „poza salą”, podsumowanie warsztatu.

Wymagania do zapisu:

 •   pełnoletność,

 •   komputer ze stabilnym łączem internetowym,

 •   przeglądarka internetowa,

 •   mikrofon/słuchawki.

 

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.