KURS - Przepis na ogród wg Dominika Strzelca cz. III

koncepcja zagospodarowania

Cena:

250 zł

Tryb nauczania:

Online

Chcesz zrobić porządek z niezagospodarowaną przestrzenią wokół domu? Marzy Ci się piękny ogród? Kochasz sadzić rośliny i chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć zjawiskowy, zielony zakątek, który wzbudzi zachwyt Twoich gości? A może zawodowo zajmujesz się roślinami i pragniesz poszerzyć swoje kwalifikacje. Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to mamy dla Ciebie nie lada gratkę.

 

W Szkole Żak możesz zapisać się na kurs online prowadzony przez Dominika Strzelca, czyli mistrza ogrodnictwa, którego metamorfozy ogrodów możesz kojarzyć przede wszystkim z programów telewizyjnych.
Przygotowaliśmy dla Ciebie program szkoleń, który składa się z 5 spotkań. Cena pojedynczego szkolenia to 250 zł.


Czego się dowiesz na spotkaniu „Koncepcja zagospodarowania”

Na spotkaniu Dominik Strzelec przedstawi tajniki tworzenia ogólnej koncepcji projektowej, ze szczególnym uwzględnieniem zasad prawidłowego rozmieszczania nasadzeń, reguł dotyczących wzajemnego położenia najważniejszych elementów z uwzględnieniem kształtów i pokroju roślin oraz elementów ogrodowej architektury. Prawidłowo wykonany projekt przydomowego ogrodu musi spełniać estetyczne oczekiwania właścicieli posesji, a także uwzględniać specyfikę działki i jej sąsiedztwa. Po spotkaniu „Koncepcja zagospodarowania” będziesz w stanie samodzielnie wykonać taki projekt!

 

Data 30.10 godz. 19:00

Cena 250 zł

 

Po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat.

Do szkolenia niezbędne jest:

·        pełnoletność,

·        komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,

·        przeglądarka internetowa,

·        mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

d

Uzyskany dokument

Otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.