KURS - Przepis na ogród wg Dominika Strzelca cz. II

rozpoznanie terenu - rekonesans

Cena:

250 zł

Tryb nauczania:

Online

Uwielbiasz spędzać czas na dworze, ale Twój ogród nie spełnia Twoich potrzeb? Interesujesz się roślinami, ale brakuje Ci wiedzy jak prawidłowo zaprojektować wymarzony zielony zakątek? Zapisz się na szkolenie i dowiedz się, jak stworzyć niedrogi, bezobsługowy ogród, który będzie pięknie wyglądać niezależnie od pory roku.


Masz wyjątkową okazję, aby zapisać się na szkolenie u prawdziwego eksperta! Dominika Strzelca chyba nie trzeba przedstawiać. Jeżeli interesujesz się tematyką aranżacji ogrodów, oglądasz programy telewizyjne o tematyce ogrodniczej to z pewnością widziałeś mistrza ogrodnictwa w akcji! Jeśli podczas oglądania telewizji zapragnąłeś uczyć się pod okiem Dominika Strzelca to teraz masz okazję!


Czego się dowiem na spotkaniu „Rozpoznanie terenu – rekonesans”

Jeśli decyzję o zaprojektowaniu przestrzeni ogrodu mamy już za sobą powinniśmy przygotować mapę, która posłuży nam do stworzenia wstępnej koncepcji lub projektu ogrodu. W trakcie spotkania poznasz łatwe sposoby wykonywania pomiarów dużej przestrzeni, szacowania wysokości drzew lub systemu gromadzenia wody. Dowiesz jak dobrać atrakcyjne i trwałe materiały oraz rośliny. Nie zabraknie też przystępnego instruktażu dotyczącego nakreślania planów: począwszy od wstępnego rozpoznania terenu aż do finalnego projektu ogrodu – to wszystko uzupełnione o wskazówki dotyczące rysowania i ukazywania szczegółów, tak aby Twój projekt był maksymalnie profesjonalny.

Data 17.10 godz. 10:00

Cena 250 zł

 

Po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat.

Do szkolenia niezbędne jest:

·        pełnoletność,

·        komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,

·        przeglądarka internetowa,

·        mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie oraz certyfikat


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.