Odkryj w sobie twórczą pasję - kurs ONLINE

Cena:

349 zł

Liczba godzin:

6 godzin

Tryb nauczania:

Online

W starożytnej Grecji ludzie czekali na inspirację od mitycznych Muz. Natchnienie miało związek z boskością. Dziś nie musisz polegać na wsparciu Kaliope. Wystarczy odpowiednie podejście, aby nauczyć się twórczego myślenia. Na naszym kursie dowiesz się jak rozwinąć w sobie twórczą pasję!

Dla kogo jest ten kurs?

Dla każdego kto chce rozpocząć pracę nad barierami w myśleniu. Nasz warsztat to dobra okazja do intensywnego treningu procesów myślowych bez skrępowania i nudy. Chcemy zachęcić każdego, kto szuka inspiracji do twórczego działania w codziennym życiu. Na kursie poznasz metody rozwoju i pomiaru twórczych zachowań i dzieł twórczych.

Czego się nauczysz na warsztacie w Żaku?

Nasze zajęcia są ukierunkowane na rozwój umiejętności zadawania pytań i poszukiwania na nie najbardziej pomysłowych odpowiedzi, generowania wielu pomysłów bez lęku o ocenę, ufania sobie i własnym pomysłom. Na naszym warsztacie nauczysz się korzystania ze wskazówek sytuacyjnych, pozbędziesz się hamulców i przełamiesz bariery w myśleniu i działaniu.

Autorski warsztat Małgorzaty Osowieckiej opracowano w oparciu o program Odysei Umysłu. Dodatkowo uczestnicy zostaną zaangażowani w szereg twórczych inicjatyw „poza salą” i odkryją w sobie pokłady, do tej pory nieznanych, możliwości i twórczych pasji!

 

Twój trener Małgorzata Osowiecka

 Małgorzata Osowiecka, psycholożka, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i Warszawie. Kierowniczka grantu Narodowego Centrum Nauki Preludium „Wpływ kontaktu z poezją na twórcze myślenie”, zrealizowała grant Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Dynamika emocji w procesie twórczym”. Prowadzi projekt badawczy dotyczący pisania ekspresyjnego jako formy terapii wśród osób z doświadczeniem traumy czy chorujących przewlekle. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia m.in. z: psychometrii, statystyki, psychologii poznawczej, interwencji kryzysowej oraz emocji i motywacji. Ekspertka w Centrum Prasowym SWPS. Współpracuje m.in. z Polityką, Polskim Radiem, Newsweekiem czy Dziennikiem Gazetą Prawną.

Efekty kształcenia:

Po warsztacie będziesz:

 • gotowy, aby identyfikować i przełamywać bariery w myśleniu;

 • potrafił/a wyzbyć się zahamowań związanych z lękiem przed ocenę;

 • znać własne twórcze umiejętności, warsztat jest dla niego/ niej pierwszym krokiem do odkrycia pasji;

 • zdobędziesz motywację do realizacji twórczych działań w codziennym życiu;

 • umiał/a skutecznie komunikować się w zespole, widzi zalety płynące z grupowej pracy twórczej (doświadcza efektu synergii).

Plan warsztatu:

 1. Czym jest twórczość? Czy tworzyć może każdy? Zadania wprowadzające, energetyzujące.

 2. Jak pozbyć się barier w myśleniu i wyjść poza schemat? Metody, dobre praktyki, case studies.

 3. Jak bardzo mogę być twórczy/a w codziennym życiu? Zadania twórcze, np. „bezludna wyspa”, „wady stają się zaletami”.

 4. Jak działanie zespołowe wyzwala kreatywne pomysły i świetne rozwiązania? Efekt synergii, praca w grupie.

 5. Zadania twórcze cd. np. „co by było gdyby”, „siła skojarzeń”.

 6. Jak twórczość może pomóc radzić sobie z emocjami? Twórczość niejedno ma imię – twórczość artystyczna vs. twórczość dnia codziennego i co jej sprzyja.

 7. Jak ocenić twórczość i czy jest to w ogóle możliwe? Dyskusja, debata, metody, sposoby.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.