Podstawy ukraińskiego - kurs ONLINE

Liczba godzin:

Tryb nauczania:

Online

Jeżeli chcesz szybko poznać podstawy języka ukraińskiego to nasz kurs jest dla Ciebie. Na zajęciach online poznasz tylko niezbędne elementy. Nauczysz się podstaw ukraińskiego – tak żeby rozumieć i wypowiadać się w sposób zrozumiały dla Twojego rozmowy.

Szkolenie z podstaw ukraińskiego – dla kogo?

Nasz kurs został opracowany z myślą o osobach, które potrzebują szybko poznać podstawy języka ukraińskiego. Nie ma tu mowy o rozwiniętym słownictwie i wyszukanych rozmowach. Wiedza zdobyta w trakcie zajęć przyda się wolontariuszom, urzędnikom, pracodawcom, nauczycielom – każdemu kto musi na co dzień porozumieć się z Ukraińcami.

Czego się dowiesz na kursie?

Nasz program szkolenia opracowano z myślą o maksymalnej intensywności. Chcemy żebyś nauczył się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Na zajęciach nauczysz się rozumienia ze słuchu prostych. Przećwiczysz też rozmawianie i pisanie w języku ukraińskim w standardowej odmianie języka. Oprócz tego będziesz ćwiczył czytanie nieskomplikowanych tekstów, tak, aby rozumieć ich sens.

Co Ci da kurs online w Żaku?

Efekty kształcenia:

• Będziesz znać podstawowe słownictwo;

• Będziesz rozumiał podstawowe zwroty.

Program nauczania:

• Nauka rozumienia ze słuchu prostych komunikatów;

• Tworzenie prostych wypowiedzi ustnych i pisemnych w standardowej odmianie języka;

• Czytanie ze zrozumieniem nieskomplikowanych tekstów.

Wymagania do zapisu:

• pełnoletność,

• komputer ze stabilnym łączem internetowym,

• przeglądarka internetowa,

• mikrofon/słuchawki.